Kom in beweging bij borstkanker!
Wat kunt u zelf doen om de bijwerkingen en gevolgen van de behandeling bij borstkanker te verminderen?
In het kader van ‘Oktober Borstkankermaand’ organiseert Fysio-Ermelo Prins & Staal op zaterdag 3 oktober een dag die in het teken staat van borstkanker. Wat kunt u zelf doen om uw conditie te verbeteren? Welke rol spelen medicatie en voeding daarbij? Welke oefeningen en hulpmiddelen zijn er om oedeem onder controle te houden? Hoe kunt uw bestraalde huid het beste verzorgen en welke lingerie kunt u dragen na borstkanker?
Uw specialisten!
Gerdi Akkerman – Oedeemfysiotherapeut
Dineke Meijer – Oedeemfysiotherapeut
Marilyn van Steinvoren – Huidtherapeut
Henka Spriensma – Diëtist
Annemarrie van den Bos – Compressie specialist
Liza Prins – Lingerie consulent
Specialisten van Apotheek Ermelo
Programma
Het programma bestaat uit de volgende onderdelen:
10.00 uur | Koffie & thee met iets lekkers |
10.45 uur | Nederlandse Norm Bewegen |
11.15 uur | Ademhaling en ontspanning |
11.45 uur | Huidverzorging |
12:15 uur | Lunch |
12.45 uur | Medicatie |
13:15 uur | Voeding |
13:45 uur | Oefenzaal en Bewust Beter Bewegen |
14:15 uur | Afsluiting met goodiebag |
Daarnaast zijn Liza Prins en Annemarrie van den Bos de gehele dag aanwezig om uw vragen op het gebied van lingerie, hulpmiddelen en therapeutisch elastische kousen te beantwoorden.
Deelnemen?
Wilt u deze informatieve, leerzame, maar vooral ook gezellige dag niet missen? Geef u zelf dan op vóór 25 september 2015. Uw mantelzorger, partner of een familielid is van harte welkom! Aanmelden kan via onderstaand inschrijfformulier of telefonisch via 0341-554482. Heeft u vragen over deze dag? Bel gerust naar onze praktijk en vraag naar Gerdi, Dineke of Marilyn. Ook op onze site kunt u uw vraag kwijt.